Hyscent DUAL - černý lesklý VÝPRODEJ

 
Tip Výprodej Efekt lupa
 

Jedná se o výprodej lesklé varianty výrobku.

Hyscent Dual obsahuje 2 vůně. Díky této kombinaci můžete dle libosti smíchat vůně tak, aby jste vytvořili svou vlastní. Například příjemnou vůni Levandule a Čerstvě vypraného prádla.

Dalším módem je možné vůně střídat, tak aby jste si na vůně nezvykly. Vždy to tedy bude u Vás vonět jinak!

Provonitelnost: 180 m3

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 399 Kč
Ušetříte 310 Kč (–22 %)
1 089 Kč    
Značka HYSCENT
Webová stránka značky hyscent.com
Kategorie Do 180 m3
Záruka 2 roky
 

Výhody oproti aerosolovým vůní:

  • zdravotní nezávadnost
  • efektivnější provonění

 

Provonitelnost: 180 m3

Baterie: 2 ks a velikost D ( doporučujeme alkalické GP ULTRA )

Hyscent DUAL je perfektním nástrojem pro automatické provonění interiéru. Můžete si nastavit intenzitu, denní nebo 24 hodinnový režim a také dávkování vůní. To znamená, že si můžete libovolně vůně kombinovat a vytvářet si své vlastní. 

Intenzita je zde ve dvou úrovních a to High – 1 minutu se bude vůně dávkovat a 4 minuty bude vypnutý nebo LOW – 1 minutu se bude vůně dávkovat a 9 minut bude vypnutý. Dále si zde můžete nastavit soubežně dávkování vůní „DUAL“, střídání vůní po „3 hodinách“ nebo po „6 hodinách“.

Dual můžete mít umístění volně ve svislé poloze nebo si jej můžete navrtat přímo na zeď. Veškeré příslušenství je obsaženo v krabičce. Případně jej můžete zasadit do stojanu (není součástí balení).

Doporučujeme se předeme poradit ohledně vhodné kombinace vůní. Špatná kombinace vůně může také znamenat vytvoření nepříjemné a těžké vůně.